| ionela73823 a întrebat:

Parintii pot vedea mesaje sau poze din telefonul meu daca au functia de control parental? Daca nu, ce aplicatii pot instala prin care imi pot vedea pozele si mesajele?

1 răspuns:
| Fonk a răspuns:

Daca o au, da pot sa vada si ce cauti pe net si ce siteuri accesezi. Apicati nu stiu da stiu ca aceasta functie e pe telefoane Samsung. La Samsung e in Setări-> Confort digital-> Controale Parentale. O chestie este faptul ca daca vei intra pe telefonul tau nu vei vedea nicio setare, daca intri pe telefonul parintilor (vei gasi) ca te urmaresc