| razadeluna a întrebat:

Parintii vostrii sunt stricti? ca ai mei daaa :-(

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Ai mei nu sunt stricti, am norocul de niste parinti model happy

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Au incredere in mine.Doar sunt 90% opera lortongue

| GuessWho a răspuns:

Sa zicem.ca sunt uneori aiurea rau.de`ti vine sa-i dai dracu`batting eyelashes

| Biby a răspuns:

Ei mei nu.

| JuLien a răspuns:

Au fost. dar s-au razgandit.acuma fac ce vreaudevil

| Helene a răspuns:

Pai cam nu. Dar in unele lucruri da ( de exemplu sa imi iau hamsteri laughing )
Dar daca ii spun ca vreau sa ies in oras nu spune nimic.Adica nu sunt stricti, dar nici nu ma lasa sa imi pun pierceing de exempluhappy

| Emmeii a răspuns:

Nu. Nu ma lasa sa stau pana tarziu afara, mai ales daca e intunecat sau ploua. dar nu e vorba sa nu ma lase afara, sau sa ies cu prietenii pe la mal, prin oras.winking. sau cu parul.

| Andrux a răspuns:

Da sunt.

| Gandacelu a răspuns:

Pai tatal meu nu-i district mai deloc, ba chiar ma enerveaza ca se comporta cu mine ca si cum as fi inca mica...doar mama e mai stricta, ba ma critica ca stau prea mult la calc, ba ca n-am facut curatenie in camera etc dar ma rog ei au incredere in mine si de aceea imi dau mai tot ce vreau (aproape.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce te referi.
Ai mei sunt stricti in orice, dar imi cumpara tot ce vreau, si practic, sunt intelegatori.
Dar cand nu fac ce zic,, iti tai toate drepturile''.
laughing dar in acelasi timp crying