| anonim_4396 a întrebat:

Pe facebook la artistii care imi plac nu merge sa scot! De exemplu daca nu imi mai place un artist cum fac sa nu mai apara acolo?
Am dat la editare profil dar nu are stergere apas pe artist si nu-mi arata stergere nicaieri!
Am intrat si pe pagina artistului si am apasat `n josul paginii la,, Nu-mi mai place", dar tot nu s-a sters de acolo! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| FuckOff_4830 a răspuns:

Te duci la editare profil, la arts si entertainment, dai click pe trupa care vrei sa o stergi si apesi delete.

1 răspuns:
| foreverуσυηg a răspuns:

Si la mine tot asa e straight face. De cand s-a schimbat meniul pe fb totu' merge raau pe el. :-ss