| zambetcald a întrebat:

Pe voi de la ce varsta v-au dat voie parintii sa beti cafea neagra?

Răspuns Câştigător
| xDavidx a răspuns:

Minorii n-au voie sa bee cafea neagra in special fiindca ei au corpul in cresetere si majoritatea sunt la scoala. In momentul in care cafeaua (drogul ) intra in organismul unui minor ai poate afecta chiar si abilitatea de memorare. Tehnic vorbind atunci cand bei cafea ti se "sterge " ceva (la minori ) iar la oameni mai maturi le relaxeaza intr-un fel...
Deci daca totusi ati place cafeaua beao cu laptewinking

4 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Mie nu mi-o interzis ca sa nu beau cafea, de la 14 ani beau cafea happy

| deniisu a răspuns:

Mie nu mi-o interzis nimeni.dar nu imi place pana anul trecut.am 15 ani.dar am baut o data mai multa si dupa aia am tot mers la cafealaughingsi acasa cand avem musafiri beau(mama nu bea cafea, numa cateodata)sau cand merg la cineva.eu o beau ca imi place.pe mine ma face sa adorm daca o beau searalaughingnu am probleme ca nu dorm sau ca imi pierd memoriabig grin si nu imi place cu laptelaughing

| LovelyBitch a răspuns:

Eu am 13 ani si inca ma distrez cu parintii ca le mai cer voie inca o gura de cafea dimineata si se uita la mine ca imi place cu privirea aia a lor laughinglaughing

| TheCritic a răspuns:

Nu mi-a interzis nimeni sa beau cafea dar nu vreau eu sa beau, caci nu imi place nici gustul si nici efectele ei.