| Anonim1842 a întrebat:

Pe voi va lasa părinții să aduceți o fata acasă chiar dacă sunt si ei de față?(vreau sa stiu pentru ca pe mine nu ma lasa ca zice ca o *** p-aia si fac copii la 17 ani chiar dacă ei sunt de față și li se pare anormal sa chemi o fata la tine acasa )
Deci pe bune sunt eu prost sau părinții mei exagerează?(ne uitam doar la un film frate n o futeam mai ales ca părinții erau acasă)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de parinti si mentalitatea lor!
Eu am preferat intotdeauna ca copii mei sa-si aduca prietenii si prietenele acasa, in felul asta am fost eu sigura, ca-s mai in siguranta acasa.

| Freya1 a răspuns:

Poate sunt genul de parinti ce nu suporta sa aduci oameni straini in casa, sau se gandesc ca aducand o fata minora acasa risca sa aiba probleme cu parinti acesteia.

| Anonim1842 explică (pentru Freya1):

Pt ei ar fi mai ok sa aduci un băiat în casă decât o fata. Ei cred ca cică o sa fac copii la 17 ani (facepalm)
Si dupa TOT MIE IMI ZIC CA AM MINTE DE COPIL DE CLASA A 4 A!
AM MINTE DE COPIL DE CLASA A 4 A DACĂ VREAU SĂ MI CHEM O PRIETENA ACASĂ CA SĂ NE UITĂM LA UN FILM SAU SERIAL SAU EXAGEREAZĂ EI SI SE GANDESC NUMAI LA SEX?

| Freya1 a răspuns (pentru Anonim1842):

Se tem pentru ca in zilele noastre copii fac multe boacane.
Nu neaparat ca o lasi gravida dar poate fata respectiva nu le spune parintilor ca merge la tine iar cand o sa afle poti sa iti faci probleme.