| xandersx a întrebat:

Pentru a agata fete conteaza si cum arati gras slab etc?

Răspuns Câştigător
| Angellx3 a răspuns:

Depinde de fata, nu toate fetele doresc sa aiba langa el un baiat perfect.
Dar daca vrei sa arati bine o faci pentru tine nu pentru ele, o sa gasesti tu o fata potrivita.winking

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde de fata! Daca e superficiala, conteaza...Nu te mai stresa pe tema asta, cine te place, te place asa cum esti!

| zambiriciu a răspuns:

Nu, conteaza atentia pe care o dai fetei, cum te comporti cu ea si cum vorbesti in preajma ei. apropo nu iti mai face griji de felul cum areti important e ce ai in minte, suflet si comportamentu

| xandersx explică (pentru zambiriciu):

Multumesc la toti pentru pareri:X:X:X