| Ianna33 a întrebat:

Pentru baieti: de ce iubiti femeile?

Răspuns Câştigător
| dean a răspuns:

Dragostea, o filozofie sau un sentiment? Asa de ce iubim femeile?
Pentru ca merita, pentru ca sunt destepte, surprinzatoare si frumoase cand sunt suparatelove struck, ele ne pot ameti cu o singura privirelove struck, pentru ca stiu sa ne sustina atunci cand suntem suparati sau bulverati, le iubim si atit pentru ca asa e dat din natura, asa este dat de sus, ne aduc berea cand ne uitam la meci, sunt mereu in preajma noastra, pentru ca ne pot oferi cele mai frumoase si fericite clipe din viata noastra si i mintea noastra se roteste precum planeta mereu si mereu, numai in jurul lor.kiss!

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sunt fata dar vreau sa iti raspund totusi...pentru ca asa a dat D-zeu pe pamant, barbatul competeaza femeia iar femeia barbatul, nu se poate fara femei dar nici fara barbat... orice om are nevoie sa primeasca iubire si sa daruiasca la randul lui, asadar si barbatii au nevoie sa ofere si sa daruiasca iubire, si eu sunt oameni si au sentimente si eu cred ca barbatii nu sunt chiar asa cum vor sa para...

| xibalba a răspuns:

Aici baietii ar trebui sa il citeze pe Cartarescu din celebra sa carte?

| oz a răspuns:

De ce?
Pentru ca ea are picioarele fine...eu le am paroase...pentru ca ea are buzele moi...eu le am crapate...pentru ca ea are pielea finuta...eu o am aspra...pentru ca ea e frumoasa...eu sunt mai putin...etc

| hândel a răspuns:

Ptr. diversitate, pentru. ca-s firave, gingase, iubitoare, bune gospodine, bune in pat, si mii de alte calitati unice, absente barbatilor.hee hee

| night_crawler a răspuns:

Pentru ca asa a lasat Dumnezeu pe pamant...ca barbatul sa iubeasca femeia...si vicecersawinking

| antonius74 a răspuns:

Pentru tine: de ce iubesti barbatii?
ca sa-ti raspund de ce iubesc oamenii pe altii: fiecare om are un camp energetic, care functioneaza ca si un radar personal. De aceea ne simtim bine sau rau in jurul unor persoane. Atunci cand acest camp isi gaseste unul perfect compatibil, o substanta ni se elibereaza in creier (nu mai stiu cum se numea) si incepem sa iubim.

| DonGiovanni a răspuns:

Da tu de ce iubesti barbatii ca asa e normal nu oi fi homosexual de mai sunt si din astia da mie imi place fetele te bsk **** :X

| -=AleCS=- a răspuns:

Lol dc iubim femeile da ce ai vrea sa iubim barbatii :-& doar nu sunt(em) gay loloi... sa te intreb inca cvstraight face tu de ce iubesti barbatii si dc nu iubesti femeile?

| addflo a răspuns:

Raspunsul e general, pentru ca e o intrebare generala: Pentru ca sunt(eti) frumoase, iar cu o femeie la brat orice barbat arata binehee hee

| cosolovschi a răspuns:

Pentruca nu avem de ales

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cred ca vii de pe lumea homosexualilor de te intrebi asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata da raspund si eublushing
"de fraieri
de fraieri ce sunt ne iubescsmug
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubim femeile pentru frumusetea lor sica ca a ta si ca sa putem face copii si pentru infintarea familiilor da ai inteles

| Alex_6662 a răspuns:

Pentru ca nu iubim barbatii.winking

| storm a răspuns:

De ce nu? Iubim sa fim iubiti.Respectam sa fim respectati. Orice actiune a noasträ are efect.De multe ori efectul nu este cel dorit, pentru ca pot iubi, dar la randul meu nu sunt iubit.
Dar iubirea nu se controleazä, vine ca o vijelie, te rascoleste, te ridicá...si cazi.