| INeedHelpNow a întrebat:

Va plac mai mult fetele care au sani fund si sunt frumoase, dar care nu sunt destepte sau cele destepte care sunt frumoase(adica au fata frumoasa)dar care nu au sani si fund?

Răspuns Câştigător
| BoloVladut a răspuns:

A 2 a varianta happy

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Varianta de mijloc...

| alafaranume a răspuns:

Nimeni nu e perfect, important e sa stie sa compenseze de ce duce lipsa cu ce are in exces

| Alexintunecatul a răspuns:

Frumusetea este trecatoare! Ce ai in creier nu se invekeste niciodata.Depinde de la om la om ce prefera:eu unul prefer o fata descuiata la minte chiar daca nu e frumusetea de pe lume, se face placuta prin alte modalitati.cel putin asa vreau sa cred

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Sunt fata dar cred ca le plac mai mult fetele cu sani sh fund pentr-u ca in ziua de azi baietii se gandesc numai la asta din pacate sad

| tensazangetsu a răspuns:

De fapt noua ne plac mai mult frumoae si destepte...numa cas a naibii de rare

| AlexiaD a răspuns:

Buna,eu sunt fata, dar nu m-am putut abtine sa nu scriu.
,, desteapta dar nu in exces" laughing

| nousername2 a răspuns:

Putin din amn2laughing

| alutzualex a răspuns:

Hai sa iti zic eu sincerwinkinglogic k oricine isi doreste k partenera sa, sa fie cat mai atragatoare dpdv fizic,desteapta,dar nu in exces, partea q fata mai putin frumoasa nu e acceptabila, doar sti k nu poti sa mergi q sufletul pe stradalaughingsi sper ca replica asta te-a convins ce fel de fete vrem "noi"baietiiwinking

| alutzualex a răspuns:

Pai da nu sti k c e mult dauneazalaughing