| 1Marinn1111 a întrebat:

Pentru cei care ati prins va mai amintiti " margarina cu capsuni ", stie cineva de ce nu se mai fabrica sa se mai poate gasi undeva? Imi e tare dor de acest gust si imi aduce aminte de copilărie

5 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Nici nu eram sigura ca exista, am mancat numai o data prin clasa 1 si era asa buna, chiar nu stiu de ce a dispărut. Prea multe chimicale? laughing

| Elide a răspuns:

Da,imi aduc aminte, ii puneam mereu pe ai mei sa-mi cumpere, ce.i drept avea gust unic, devenisem dependentălaughing

| 1Marinn1111 explică (pentru Elide):

Avea un gust asa bun, as mai vrea o singură dată sa i simt gustul?