| Tmcn a întrebat:

Pentru cei care aveţi tatuaje, cam cu ce se aseamănă durerea când îţi faci un tatuaj? Unul mic, de o şedinţă.

Răspuns Câştigător
| sindromforyou a răspuns:

Eu am 2 tatuale, unul e pe os si unul nu. comparativ cel care e batut pe os doare mai tare decat celalalt care nu e pe os. durerea celui de pe os o poti compara cu durerea cand te tai cu lama. eu asa am simtit. in fest nu prea e dureros.

1 răspuns:
| georgegeorge90 a răspuns:

Nu simti mare lucru parca de tuci la spital sa faci un vaccin la un moment data nu mai simti durerea