| bubulina2012 a întrebat:

Pentru cei de a 8a, vreau sa stiu la ce licee vreti sa mergeti si de ce? si eu sunt a 8a si sunt confuza. oscilez intre 2 licee..ms.

6 răspunsuri:
| Iosub_Catalin_1993 a răspuns:

Cand vrei sa alegi un liceu doar gandeste-te, ce meserie ai dorii sa practici pe viitor si sa ti placa si pe care sa nu o privesti ca o meserie ci ca o placere. De exemplu eu mi am ales muzica.

| Joannee a răspuns:

Pai din ce judet esti?

| bubulina2012 explică (pentru Joannee):

Bucuresti, scuze am uitat sa mentionez

| Miranda08 a răspuns:

Eu sunt a 8a, si m-am decis, vreau sa merg la stiintele naturii (bio-chimie). Profilul este real, si este bine sa il urmezi daca doresti sa fii medic sau cadru medical. Poti urmari unde sunt profilele cele mai bunewinking

| SoeedBb a răspuns:

Eu sunt in clasa a 9-a, dar raspund daca nu te deranjeaza. Sunt la un colegiu, acolo am ramas si am mers la profilul bio-chimie pentru ca de aici poti sa te faci aproape orice si imi place biologia.
Bafta la evaluare si la alegere!

| SoeedBb a răspuns:

Sunt in clasa a 9-a dar raspund daca nu este problema. Am mers la bio-chimie pentru ca de aici pot sa fiu aproape orice si imi place biologia.
Bafta la evaluare si la alegere!