| D33a Smiles a întrebat:

Peste putin timp imi voi sarbatori ziua de nastere, mai exact 30 noiembrie. Parintii au acceptat sa chem cativa prieteni cu care sa ma distrez. Acum vin intrebarile:
1. Ce jocuri sau activitati am putea face ca sa nu ne plictisim?
2. Ce muzica ar trebui sa pun?
3. Cu ce ar trebui sa ma imbrac?

P. S.: Daca te-ntrebi 'Ce, e prima ei petrecere?' raspunsul e 'Nu, nu este!', dar vreau ca aceasta petrecere sa fie speciala. (Dau funda pentru cel mai bun raspuns!)

Răspuns Câştigător
| Chlo a răspuns:

Pai puteti sa jucati jocu de'a invarte sticla, sa va uitati la un film, este un joc am uitat cum se cheama in care trebuie sa pui mana stanga pe culoare rosie etc. adevar si provocare sincer daca iti permiti si ai calculator si ochelari 3D iti indic sa te uiti la un film horror 3D ca sa va mai speriati un picdevil sau puteti sa va machiati legate la ochi sau sa ii machiati pe baieti daca vor fi prezenti. In legatura cu muzica pe primul loc ar trebui sa fie, dupa parerea mea, dansul pinguinului; meneaito; brasoveanca etc. bineinteles daca ai loc in casa. iar pe al doilea loc niste muzica dance iar apoi ceva linistitor ca sa placa la toata lumeahappy. In legatura cu imbracatulthinking iti poti lua o pereche de colanti cu un tricou sau o bluzita, o pereche de blugi si un tricou foarte simplu sau o pereche de ciorapi fini cu o fustita si un tricou deoarece presupun ca o sa fie cald. Mult succes La multi ani si Petrecere placuta!:*

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai puteti incerca :twister, nu et supara frate, limbo, adevar si provocare, carti. si orice joc este placut tuturor.La melodii e usor:poti pur si simplu sa folosesti pc, radoioul sau tv-ul.Sunt melodii dragutebig grin.
Acum vine partea cea mai tare! ...Pai uita-te pe la tine prin ahinute si alege-ti ceva cu acre fetle nu te-au imi avzut pana acum... Ceva cares a le impresionezewinking
Sper ca ti-am fost de foloswinking

| dOarEa_9226 a răspuns:

Pai sa jucati niste jocuri amuzante(adevar si provocare, limbo, karaoke, dansuri)... Sa pui muzica ce le place tuturor, si sa fie ritmata sa puteti dansa. Imbraca-te in ceva frumos. Ia-ti o pereche de colanti cu o bluza mai lunga. E si elegant dar si lejer.

Succes la organizarea petrecerii! Distractie placuta!