| Anonim13777 a întrebat:

Plac un baiat,dar nu stiu daca si el o face, cum imi pot da seama? i as spune dar imi e frica ca nu o sa-mi dea raspunsul dorit.cateva sfaturi?

3 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Spune-i.In ziua de azi asa trebuie sa facem..nu sa suferim in tacere. Poate si el asteapta acelasi lucru

| Anonim13777 explică (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Pai nu vorbim eu il plac demult dar nu vorbim

| InVPent a răspuns:

Dacă nu vorbești cu el, fa-o. Bagă-te în seamă, faceți cunoștință... Apoi dacă preferi varianta mai lungă, arată-i că-l placi. Răzi la cele mai proaste glume ale lui, privește-l iar când observă lasă capul în jos...
Totuși, fetele de azi sunt mai tupeiste decât băieții. Am trăit să găsesc și o fată timidă în 2016! Acum pot să mor împăcat!