| DanielaDanDaniela a întrebat:

Poate e banala intrebarea pe care o pun, dar pe facebook ii dau like foarte mult la o persoana la ce mi se pare interesant si la melodiile care imi plac si mie. Mai tarziu m-a adaugat la prieteni si mi-a dat un like la o poza,, uneori imi mai dadea like la vreo postare si isi lua like-u inapoi laughing ce credeti?

1 răspuns:
| CherNadya a răspuns:

Pai cred ca nu ar trebui sa bagi in seama,mai ales daca isi lua like-ul inapoilaughing) Nu baga in seama,da like la ce iti place si sa nu-ti pese ca acea persoana nu-ti da inapoi, nu tb, poate ca nu vrea sau poate pur si simplu nu ii place ceea ce postezi, cine stie.O seara buna, numai binelaughing