| BooGy96 a întrebat:

Poi eu zic sa incep, nu?laughing So acum ceva vreme am fost cu o fata, dupa 4 luni de relatei super frumoasa.ne-am despartit pe motivul ca oarecum relatia nu mai mergea. Dupa ceva vreme ea s-a imprietenit cu cel mai bun prieten al meu, au fost impreuna o saptamana si s-au despartit.Acum,am aflat de la cea mai buna prietena ai ei ca inca ma place. Ce sfaturi imi puteti da? ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| wings a răspuns:

Am auzit multe povesti asemanatoare. eu zic ca, daca inca te place o sa faca ea ceva sa va impacati. oricum... dupa poveste cu : "cel mai bun prieten"... nu cred ca mai merita sa o ierti.

4 răspunsuri:
| PuFFy_6962 a răspuns:

Sa vb ca eawinking si sa- i zici ca nu ai uitat-o si atunci daca ea te iubeste sigur se va impaca cu tine :Xhappy

| Raresik a răspuns:

Daca o iubesti/mai ti la ea impacate cu eatongue

succes:*

| cremita a răspuns:

Poti sa incerci din nou... dar nu-i mai prezenta nici un prieten de-al tau big grinbig grin
si oricum esti tanar si ai timp sa experimentezi situatii/fete tongue

| samuela a răspuns:

Ar fi bine sa vorbesti cu ea si vezi ce da din ea in legatura cu relatia dintre ea si prietenul tau. p urma decizi daca va impakti sau nuwinking

BAFTA BoOgY