| Tomy2000 a întrebat:

am avut o prietena timp de 2 luni, relatia a fost la distanta(3060km) si secreta,doar prieteni nostrii au stiut.Un prieten de-al meu a spus la toata scoala ca eu sunt impreuna cu ea si ea a aflat,ea sa despartit de mine pentru asta, puteti sa ma ajutati cum sa ma impac cu ea.Va rog.Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Teodoraa6 a răspuns:

Nu cred ca iti va placea raspunsul meu dar totusi...incerc happy. Uite o relatie de 2 luni este un fleac de ce sa alergi dupa o fata care nu te vrea cand poti sa stai fericit cu alta care probabil se gandeste zi si noapte la tine. Nu trebuie sa cauti iubirea, pentru ca vine ea la tine cand te astepti cel mai putin, si nu trebuie sa cauti o fata care este populara in scoala sau care are nu stiu ce forme, trebuie sa te uiti dupa o fata draguta si simpla care ti-ar vrea binele nu care ti-ar vrea banii sau alte chestii materiale. Fata asta care sa despartin de tine pentru un fleasc este o copila care nu te merita, de ce sa se desparta pentru asat? Poate ii era rusine sau ceva, daca tot iti este draga de ea ar trebui sa purtati o conversatie lunga si a ii pui niste intrebari de genul de ce te desparti de mine pentru asta, iti este rusine cu mine? dai cu piciorul pentru o mica prostie? si de daca stiu si cei din scoala cu atat mai bine nu trebuie sa va ascunde-ti de nimeni intr-o relatie nici macar de parinti. Dar dupa cum a reactionat ea nu cred ca merita efortul, daca decizi totusi sa vorbiti, incearca sa vorbiti fata in fata nu pe mess, facebook, sms-uri sau la telefon.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bun.Si care-i problema? Inseamna ca nu a tinut deloc la tine. Daca la primul hop a dat bir cu fugitii.Halal prietena!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunteti la 3000 km, ati fost doar 2 luni impreuna, ii era rusine cu treaba asta (ca altfel nu tineati ascunsa treaba) si la prima ocazie a scapat de tine. Care ar fi rostul sa va mai impacati?