| Raul01 a întrebat:

Port un numar prea mare la picior? Astazi m-a intrebat o colega cat port la picior si cand i-am zis ca 45 a facut o fata de parca i-am dat cu ceva in cap. E chiar asa de mult? Daca conteaza : sunt baiat ( evident ) si am 15 ani

5 răspunsuri:
| Ariia a răspuns:

E chiar foarte mare. adica e enorm. nu e chiar normal ca la varsta de 15 ani sa ai 45 la pantof. eu am 36 si am 12 ani. dar poate e din cauza ca parinti tai au piciorul amre asa ca e clar ca si tu vei avea.

| Maothecat a răspuns:

E destul de mare dar pentru baieti e normal sa fie mai mare piciorul. Daca te consoleaza cu ceva, am un coleg care are 47 la picior si are 16 ani happy

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

"Bati in retragere" doar pentru ca, colega ta a reactionat asa? raised eyebrows
Acum depinde si ce inaltime ai.dar chiar n-ai de ce sa-ti faci probleme. thinking E normal.happy

| Robbe a răspuns:

Si eu am 15 ani si port 43-44 si care e problema?laughing
Daca le dau la fiecare un picioar le ramane nr 44 pe fatahappy
Zile asa: Vrei sa vezi cum arata o talpa de 45 pe fata ta?
Si ii mai bagi repliciwinking
Funda? pls

| Edyward a răspuns:

Unchimiu are 50 de ani si poarta atata eu port 42-43 tongue nu conteaza...fiecare se dezvolta, mai repede, mai incet.