| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca am luat anticonceptionale si nu le mai iau?

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Teoretic da. Unele femei pot rămâne însărcinate imediat după ce au încetat tratamentul cu anticoncepţionale, iar la altele durează mai mult timp până revine la normal organismul.

| inna a răspuns:

Daca intretii relatii sexuale cu un partener si nu cu o periuta de dinti. Da poti! ( neprotejat)

| SweetCandy a răspuns:

Dastraight face

| yoannah a răspuns:

Mdastraight face

| Mihaic93 a răspuns:

Daca nu si-au facut efectul, da laughing

| Christyne a răspuns:

Efectul anticonceptionalelor dispare dupa 7 zile de la ultima pilula luata.Deci daca ai renuntat acum 3 zile mai ai la dispozitie maxim 3 zile de amor neprotejat. Ziua 7 nu mai e asa de sigura ca celelalte.