| Anonimawsj07 a întrebat:

Pot sa iau admiterea la militar dacă ma apuc de acum de pregătire?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La intrebarea asta numai tu poti sa raspunzi, ca noi nu avem habar cata materie stii, cat ai aimilat pana acum, cat mai ai de recuoperat si cat de bine pregatit esti pentru probleme sportive.
Ince ceva, cum stai cu sanatatea?
Stii ca problele medicale sunt obligatorii si eliminatorii, nu?

| Anonimawsj07 explică (pentru Violleta2022):

Pai ce probe medicale trebuie sa dau?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimawsj07):

Trebuie sa faci analize medicale, ca sa dovedesti ca esti sanatos si apt pentru activitatea militara.
Probele sportive sunt o alta cerinta.

| varcopisicul a răspuns:

Cel mai probabil