| Sfaterly a întrebat:

Pot sa ma rad cu bicul în zona intimă? (Pentru fete) voi cu ce va radeti? Cum procedați?

Răspuns Câştigător
| Lina1993 a răspuns:

Crema epilatoare sau bic. Cat despre benzile de ceara, nu ti le recomand pentru ca zona intima este o zona foarte sensibila si s-ar putea sa te iriti de la ele si sa doara tare. Oricum, ai grija daca folosesti bicul pentru ca trebuie sa il mentii super curat. Succes!

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu nu cred ca e o idee prea buna bicul. S-ar putea sa te iriti sau sa te ranesti daca nu ai experienta. Eu iti recomand crema depilatoare. Am incercat cam tot ce am gasit prin magazine dar la mine a functionat doar cea de la Avon.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai vrea la 13 ani sa te razi la pasarica?
Te preocupa viata sexuala de pe acum?

| Sfaterly explică (pentru Violleta2022):

N-am menționat câți ani am! În plus, nu știam că trebuie să te razi doar dacă vrei să îți începi viața sexuală.lol! rolling on the floor)

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sfaterly):

Atunci care-i scopul tau sa te razi la pasarica?

| AndCat26 a răspuns:

De ce, nu?