| Stefy112 a întrebat:

Pot sa va povestesc ce am patit azi? Cele mai bune prietene(care sunt si rude cu mine) erau la mine. Ma duc la baie si deodata imi suna telefonul. O rog pe una dintre prietene sa-mi aduca telefonul. Cineva suna cu numar ascuns si am rugat-o sa raspunda ea. Persoana ( care este o colega care are la toate obiectele 2 si a fost in Italia la nunta si a lipsit o luna de la scoala...) a intrebat de mine. Prietena a spus ca sunt la baie si " ma caclaughing" si copchila a dat-o pe bunicasa la telefon care a inceput sa tipe. Pe urma am sunat-o pe colega si i-am zis ce s-a intamplat si ce vrea, A spus ca vrea sa stie ce subiecte am avut la teza la romana. Cand am zis " bine iti spun acum, nici o problema " a dat-o pe bunicasa care a inceput sa tipe si am inchis. A vorbit mama cu bunicasa si asta avea impresie rea despre mine avand in vedere ca sunt sefa clasei si ca invat cel mai bine din clasa... e si normal ca nu da bine, dar eu nu sunt suparata pe prietene, ci pe Alexandra ( colega aia cu 2 pe linie) care m-a sunat cu numar ascuns. Bunicasa a zis ca vine la scoala si face panarama si vorbeste cu dirigintele. Dirigintele nu o va baga in seama pe bunicasa, ci va sti cine zice adevarul ( pentru ca noi suntem cele mai bune din clasa). Ei si voi ce prere aveti? Credeti ca scap? Va rog sa-mi lasati un raspuns.

1 răspuns:
| paranteză a răspuns:

Good Game. apropo, eu sunt aia care a zis " ma cac".hee hee