| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Prietena mea acum 4 luni s trezit cu gura putin stramba. s speriat ingrozitor...si nu s dus la doctor inca pentru ca nu cred ca are de ce. ce poate fii straight face? [va multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

E vorba, cred, de o hemi pareză. E ceva pe fond nervos. E nevoie de consultat un medic neurolog.

1 răspuns:
| MissxD a răspuns:

Vai si i-a ramas asa? Poate o fi fost de la prea mult cascat, sau s-o fi lovit de ceva astfel incat sa ii ramana asa. Sa faca niste "exercitii" sa si-o puna la loc big grin Daca nu, sa mearga la doctor