| Iasmi99 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna tot timpul ma lasa pentru noii ei prieteni.eu tin mult la ea si as vrea sa fim prietene in continuare..Ma doare faptul' ca odata pentru ea insemnam totul acum. sad niste sfaturi? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Nu exista prieteni adevarati!

| Paulinaxoy a răspuns:

Stai calma! Nu e obligata sa stea doar cu tine, nu ii poti impune sa nu mai stea cu noii ei prieteni. Sunt sigura ca tot pe tine te considera ce mai buna prietena dar acorda-i putin spatiu si nu o presa. big grin