| Monet a întrebat:

Prietenul meu a visat ca eram la bunicii lui la tara pe o ulita cu niste copii din sat care se jucau si dintr-o data eu incepusem sa string satana satana omoara satana omoara si au aparut serpi din pamant.ce inseamna?

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Cauta semnificarie vise (si scrii cuvantu cheie) serpi de exemplu. Am si eu tot felul de vise si le caut semnificatia, unele chiar s-au indeplinit.Ma certasem cu o prietena si am visat ca am fost lovita, iar visul in care apare o lovitura-am fost lovita- semnifica impacare din parte unui prieten si asa a fost.

| EuS200 a răspuns:

Nu cred ca are neaparat vreo semnificatie.
daca cu adevarat te intereseaza acest lucru, iti sugerez un dictionar de vise.

| Crissuka a răspuns:

Pai atata timp cat a fost doar un vis nu prea cred ca inseamna ceva deci stai linistita! :*