| Andrei4KiLL a întrebat:

Am visat ca eram la tara, si mai multi serpi care ieseau dintr-o gaura dintr-un copac si aveau culoarea galben cu negru si am visat ca cineva ii omora! CE INSEAMNA!? FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| Alina97Alìì a răspuns:

Cand visezi serpi inseamna tradare de la persoana care te astepti mai putini, asa se zice happy

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Trebuie sa insemne neaparat ceva?
Si eu visez in fiecare noapte ca imi cad toti dintii si totusi nu am fost in viata mea la dentist si nu am avut niciodata vreo problema in sensul asta...

| Musique a răspuns:

Visele nu înseamnă nimic.
Fie că sunt frumoase, fie că sunt coșmaruri nu văd de ce ar trebui să fie interpretate.
Baftă.