| Mihai_1148 a întrebat:

Deci ieri am fost pe la padure si m-a salutat o fata pe care o cunosc, si numai pe mine m-a salutat pe prietenul meu nu, si-l cunoaste si pe el. Dupa m-am asezat eu jos pe iarba si ea a venit sa stea jos langa mine, a-2a oara m-am pus cu spatele pe masina si s-a pus si ea acolo. In urma cu cateva saptamani mi-a cerut id-u. Ma tot baga in seama, dar mie mi-a fost cam rusine sa o iau in brate daca nu voia sau nu ii place de mine? aaa si inca ceva cand a plecat am uitat sa o salut ca a plecat repede, dar nici ea nu m-a salutat pe mine, imi place fata. Intrebarea mea e daca credeti ca ea ma place?

Răspuns Câştigător
| joker_4329 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat chestia asta de mai multe ori
si DA e moarta dupa tine
incearca sa ai mai multa incredere in tine si fa tu primul pas
fetele sunt un pic mai timide si de obicei baietii fac primul pas
pup:X
bafta la agatat

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,ca sa se comporte asa, te place.Din moment ce ai id-ul ei, lamureste-te.Deschide o discutie pe mess, ceva de genul "mi-a placut cum te-ai apropiat de mine la padure.Ai putea sa imi explici motivul,ca poate am inteles gresit".Sau mesaj,sau chiar sa o vezi si sa-i spui asta.Ea,oricum, ce era de aratat, ti-a aratat.Acum asteapta reactia ta, deci, ceva trebuie sa faci! Mult noroc!

| Iiiiioana a răspuns:

Pai, din moment ce sunt fata imi dau seama ca ea te place.Probabil ca si ea simte acelasi lucru ca si tine si atunci i tu astepti ceva si ea asteapta. Incearca sa vorbesti cu ea deschis si sa indreptati subiectul din ce in ce mai mult spre capitolul LOVE big grin
Poate ca va refuza, din moment ce te place, pentru ac poate ii e teama sa nu se dea de gol dar spune-i ca o sa ii raspunzi si tu la intrebarile pe aceasta tema daca si ea iti va raspunde sincer. Spune-i ca poate sa aiba incredere in tine.
Daca tii neaparat sa o iei in brate spune-i sa iti zica o poveste trista din urma careia a suferit. Dupa ce iti spne povestea o poti lua in brate si sa ii dai un sfat bun. Suna aiurea dar incearca big grin
Mai poti incerca si cu un oracol laughing Fa-ti un oracol ( ca de fete) laughing si da-l unei prietene de a ei sa o puna pe tipa sa completeze dar fara sa ii spuna ca e al tau si fara ca tu sa completezi. big grin poti pune intreabarile de care nu est sigur. Poate ca nu e o idee asa buna dar, uneori am ideile mele cam traznite laughing
SUCCES cu tipa si ia-o usor cu ea tongue

| AnGeL a răspuns:

Pai daca se tine dupa tine inseamna ca te place
si cel mai bine ar fi daca ai intreba-o ce simte pentru tine
sper ca te-am ajutat

| mihaella00elena a răspuns:

Cu siguranta te placehappy.Ar trebui sa incerci sa vb mai mult cu ea, ia-ti inima in dinti si propune-i sa iesiti undeva.Nu ai nimic de pierdut.
Bafta!

| Tinkerbell_2418 a răspuns:

DA te place. Incearca sa nu mai fi asa timid cu ea sau sa o refuzi si incearca sa vorbesti cu ea mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ba frate dar dilii mai sunteti unii dintre voi rolling on the floor daca te saluta si ti-a cerut id-ul trebuie sa sari pe ea neaparat laughing nu-i asa ca te-ai cam plictisit de masturbatiune?

| FlaShX a răspuns:

Daaaaa e moartha dupa tine :X:X:X:X:X:X funda plz daoo macar din dragosteeeeeeeee plz

| Elena_6112 a răspuns:

Sa o iei in brate, asa, din prima ...hmm. fii serios. Ar trebui sa vorbesti cu ea, sa ii spui ca iti place. In felul asta o sa aflii daca te place si ea. Poate iese cevawinking BAFTA

| sarah19 a răspuns:

Cati ani ai? Sigur te place sau doar te baga in seama ca sa nu te simti lasat pe dinafara! Ma pricep la chesti de astea.

| Mihai_1148 explică:

Pai am 18 ani si am avut mai multe relatii, dar asta e diferita, vine ea la mine, pana acum eu ma tineam dupa ele. A si am o relatie actual, dar care din pacate numai merge (scartaie rau) deci asta nu conteaza. Mc de raspunsuri o sa le iau in considerare pe toate!