| anonim_4396 a întrebat:

am fost cu un baiat timp de 1 saptamna si ceva dupa care el m-a inselat ca cea mai buna prietena a mea ea a spus ca nu il iubeste da a vrut sa faca asta doar pentru binele meu mdea sigur... oricumm sa-u desp si l-am intrebat pe fostul meu prieten dc a fac asta si o sps ca el i-a spus ei ca vrea sa stea 2-3 zile ca ea sa vb da ea mi-o sps mie si asa ne-am desp el mi-a spus astazi daca vreau sa ne impacam si mi-a promis ca nu o sa mai faca ce a facut ne-am impacat dar acum nu imi mai raspunde pe mess ba cand e pe idle ba cand nu raspunde de ce face asta?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prietenia e mai importanta ca un baiat.In general.In acest caz, ar trebui sa renunti si la unul si la altul.Amandoi te-au tradat si amandoi te vor inapoi.Pateticstraight face

| Djlsghtnquuw a răspuns:

De ce te.ai mai combinat cu el daca te. a inselat cu prietena ta cea mai buna?straight face. poate face asta acum.Mai bine te desparti de el, si iti cauti altul happy

| Adela50 a răspuns:

E un raspuns foarte simplu.Isi bat joc de tine amandoi: si el si "cea mai buna prietena a ta"[nu stiu daca o poti numi asa]. Eu zic sa lasi lucrurile asa, cum sunteti, despartiti si asta. Daca te-a inselat cu "cea mai buna prietena a ta", te poate insela cu oricine.Gandeste si tu! Mai bine suferi dupa el putin, iar dupa aia o sa realizezi ca ai facut bine ce ai facut acum.
Baftakiss

| Alina a răspuns:

Nu trebuia sa te impaci cu el. Daca te-a onselat o data o sa te insele si in viitor, nu vezi ca el deja nu te mai baga in seama? Da-i papucii si scapa de asemenea oameni.

| Miha a răspuns:

1.Inainte de a trimite intrebarea incearca sa iti corectezi greselile de scriere
2.Acest baiat vrea ceva de la tine, ce anume nu stiu, nu ar trebui sa ii mai acorzi o sansa pentru ca se pare ca nici el nu e dispus sa mai acorde o sansa relatiei voastre din moment ce nu iti raspunde pe messenger.Incearca sal ocolesti si sai acorzi ce ti-a acordat si el ti-e in ultima vreme.

| ServanaAtoni a răspuns:

Pentru ca nu tine la tine.simpluhappy

| andreea_6710 a răspuns:

Deci am inteles tot el o spus ca ea o spus ca nu stiu cine o spus off limba romanalaughing))))

| maggie18 a răspuns:

Buna!
Toata faza cu " "binele meu" cred ca a fost folosita de prietena ta "buna" ca sa iasa bazma curata din incurcatura.Scuze daca suna dur dar nu cred ca te iubea atat de mult incat dupa o saptamana si ceva sa te insele fix cu cea mai buna prietena, desigur pot sa ma insel in legatura cu asta.Cu siguranta ca iti e greu dar incearca sa treci peste situatia asta si pe viitor ai grija in cine ai incredere, eu te sfatuiesc sa pastrezi toate detaliile intime doar pentru tine.Ai grija ce faci si succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu, sincer, intelegi ce ai scris? Sau macar dupa ce ai scris povestea de mai sus ai mai citit-o inca odata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mereu se intampla asta in relatii(prietena/prietenul xcel mai una iti fura partenerul/partenera de viata)nu stiu sigur ce sa ti spun deoarece sunt inca mica si nun pot judeca asa ca scuza-ma dar te las in mana "profesionistilor":*Succes te pup:*:*:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mereu se intampla asta in relatii(prietena/prietenul xcel mai una iti fura partenerul/partenera de viata)nu stiu sigur ce sa ti spun deoarece sunt inca mica si nun pot judeca asa ca scuza-ma dar te las in mana "profesionistilor":*Succes te pup:*:*:X:X papa

Răspuns utilizator avertizat