| anonim_4396 a întrebat:

Prima oara cand mi-a venit mie ciclu mi-a venit pe sase a doua oara mi-a venit pe 3 a treia oara mi-a venit pe doi si acum nu mi-a venit data cand mi-a venit mie ciclu mi-a venit pe 6 mai 2012

3 răspunsuri:
| BadCliché a răspuns:

Hei Mihaelasolomon happy Ciclul nu este regulat, deci nu ai de ce sa iti faci griji. Depinde de organismul fiecaruia dupa cum se regleaza. Poate dura un an, doi, patru. Insa daca dupa un timp indelungat nu se remediaza, spune-i mamei tale sau consulta un doctor. Bafta >big grin

| Mihaelasolomon a răspuns (pentru BadCliché):

Deci trebuie sa-mi vina luna asta daca nu-mi vine ce se intampla si imi vine luna cealalta nu mi se intampla nimic.
Mie imi curge un lichid alb. de ce imi curge?

| Mihaelasolomon a răspuns (pentru BadCliché):

Dar trebui sa-mi vina pana la sfarsitu luni ciclu. daca nu-mi vine ce se intampla? si imi vine luna care vine are ceva?
imi curge un licgid alb din pussy de ce imi curge?