| MeGustaaaaa a întrebat:

Prin ce modalitati pot slabi rapid si eficient? Care sunt sporturile in care slabesti cel mai repede? Funda! P. S.big grinaca dansezi pana nu mai poti, poti sa mai slabesti putin?

Răspuns Câştigător
| Simona1984 a răspuns:

Buna.
Combina sportul (aerobic, spre exemplu) cu o dieta fara grasimi si dulciuri.Si da, dansul ajuta chiar destul de mult la scaderea in greutate, deoarece in timpul dansului se ard multe calorii.Deci ai putea merge la cursuri de dans, iar simultan sa reduci cat mai mult posibil consumul de grasimi si de dulciuri (si sa cresti consumul de legume, fructe, apa).
Numai bine!

1 răspuns:
| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Dar daca nu vrei sa te duci la un concurs de dans, fa acasa