| Mann02 a întrebat:

Probabil o sa mai intreb lucrul asta pentru ca vreau cat mai multe raspunsuri happy.
Daca ati putea sa va ridicati de la sol si sa proiectati un text pe cer, ce text ati pune?
Textul cel mai creativ primeste funda!
(Nu e tema, deci nu va momesc sa imi faceti tema, e fairplay happy )

Răspuns Câştigător
| Deniise a răspuns:

Nimeni nu e perfect si de aceea eu nu vreau ca totul sa se transforme in pulbere doar pentru ca nu exista prerfectiune.Nu vreau ca totul sa se zdrobeasca in cioburi de gheata care sa reflecte doar amintirile ce se topesc spre efemeritate!