| elly00ElLa a întrebat:

Ce faceti? pun intrebarea asta doar ca sa dau funda! Deci cine imi povesteste cat mai multe sau imi spune cat mai multe pe tema asta primeste funda Bfata tuturor multumesc pentru raspunsuri :*

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Ce sa fac? Sunt nervoasa din cauza a 2 baieti, daca n-ai ce face, poti sa te si uiti la intrebare si sa imi lasi o parere laughing
Ce mai fac? Ascult muzica la maxim, ii astept pe ai mei sa vina sa imi spuna sa dau muzica mai incet sau pe vecina nebuna de sub mine sa imi bata in teava, as da drumul la un serial dar ma uit de 5 ore in continuu, da serios in primele 3 zile de la revelion ma uit la serial toata ziua cate 5-6 ore rolling on the floor) azi imi facui curat in sifonier, imi aruncai jumate din haine :/ deja ma doare spatele la cat impachetai...
totusi cred ca o sa ma uit la serial pentru ca nu am ceva mai bun de facut.
Aa, da... mi-e foame :3 dar n-am chef sa ma duc in bucatarie, nici nu stiu ce avem de mancare :-s as manca ciocolata dar imi stric pofta de mancare. de 3 zile numai tiramisu mananc, e prejitura mea preferata

| elly00ElLa explică (pentru BlackEyedGirl):

Da pai stiu si eu sentimentul de disperare dupa seraiale adica ma uitam uin continuu stateam treaza pana la 4 de dim ca sa ma uit chiar plangeam la unele laughing Ai castigat :*

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru elly00ElLa):

Mersi :* laughing

3 răspunsuri:
| Dubi19 a răspuns:

Hey bunnaaa, ai chef de vorbarii sau pur si simplu te intereseaza ce fac altii?
Hmm...nu stiu dar eu o sa iti spun ce fac eu! Poi uite e vacanta, dorm mult pentru ca ador asta, ascult muzica si privesc pe fereastra la natura, apoi schimb melodii mai ritmate si dansez, ma prostesc, transpir!
Ooo alta placere de a mea este sa manac dulciuri, si asta o fac foarte de acum in vacanta cand urmaresc un film sau stau, sau discut la telefon cu prieteni...ei bine nu e o regula asta fac aproape tot timpul, pentru ador dulciurile! Cam nesanatos stiu...dar nah laughing.
Ce mai fac? ....Mai citesc carti, tocmai l-am descoperit pe Paulo Ceolho...ce pot sa spun e destul de ok:d
Iar acum ma chinui sa iti raspund la intrebare laughing... cred ca am pus mai multe informatii decat cereai, mda ma rog...o seara placuta!