| anonim_4396 a întrebat:

PROBLEMA.PROBLEMAAA! URGENT, chiar am nevoie de ajutor. peste vreo 2 ore am sedinta cu parintii straight face si am CINCI note proaste. n-o sa ma ascund sau ceva. sunt boboaca la liceu si asta e, s-a intamplat straight face saptamana viitoare mi-au spus majoritatea profesorilor la care am nota mica ca ma asculta. dar eu i-am dat de inteles lui tata ca am note mici. dar tot mi-e super frica straight face si stie decat de una dintre note. cum ii zic ca mai am inca 4?
Nu vreau raspunsuri la misto. chiar am nevoie de cateva sfaturi :\
scuzati categoria. n-am stiut ce sa aleg.

3 răspunsuri:
| Woobitz a răspuns:

Sincer spune-i ca asa e liceu e foarte greu (nu ca in perioada adolescentei lui) acum au bagat in materii (chesti) mai grele pe care uni chiar nu le pot intelege

| Ruben04 a răspuns:

Frate naspa de tine... sad scuze dar nu am nici un sfat sad

| ColdBlooded a răspuns:

Pai nu stiu. si eu am fost in aceeasi situatie dar totusi am scapat fiindca s-a intamplat ceva si parintii nu au putut merge. pai poti sa le mai spui vreo 2 note si sa gasesti un argument solid. naa de exemplu poate s aintamplat sa nu stii la un test sau ceva. ca doara nu suntem atotstiutori. Succes! poate o duci al capat happy