| Glamour612 a întrebat:

Ce stiti despre apocalipsa?hee heeVreau si eu detalii despre sfarsitul lumiilaughingca tot aud si totusi.nu stiu ce sa mai cred.cand vine?!?laughing

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar ce este de râs?
Murim cu toții atunci când ne vine rândul.
Biblia spune ce și cum.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Depinde care versiune o asculti:
a)Ultimul capitol din Biblie
b)versiunea NASA
c)versiunea oamenilor de rand
Sfarsitul o sa vina cand o sa ne asteptam mai putin
Am uitat sa trec varianta mayasa, dar mi se pare cam uzatastraight face

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eu chiar nu cred.Doar ca cei de la Columbia s-au apucat sa debiteze prostii prin filmul 2012, asta nu inseamna ca este si adevarat.

| AnTiBioTic a răspuns:

In biblie era parca in 2012 si aia de la nasa ziceau ca in anul 2013 din cautza soareluihappy

| Revolt666 a răspuns:

Nu exista !

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Draga mea sa stii ca nimeni nu stie cand va fi Sfarsitul lumi ...doar D-zeu

| spiceontheparty a răspuns:

Despre varianta Mayasa:
Mayasi au scris calendarul pana in 2012 asta nu inseamna ca vine sfarsitul lumii ci doar ca ei au scris calendarul pana in 2012

Pa, pa!

| WHOisWHO a răspuns:

Poti gasi in Biblie, cartea Apocalipsa ( ultima din Biblie )

| WHOisWHO a răspuns:

In biblie nu spune nimic de 2012 ci mayasii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste in biblie si vei afla!