| anonim_4396 a întrebat:

Pt baieti! Cum ati reactiona daca o fata pe care o cunoasteti si pe care o tachinati intr-un mod placut happy va saruta intr-o zi? Ce ati crede despre ea? Ce ati face sau ce ati zice dupa aceea? Fata aceea va este simpatica si tu nu esti sigur de sentimentele pentru ea.(ceva de genul la scoala va bagati in seama, dar nu prea mult, iar in frum spre casa, unde sunteti cu mai multi ca si la scoala ii spuneti cuvinte de genul"iubito", te iubesc, o luati de mana, o luati de gat etc.Am nevoie de un raspuns Sunt curioasa... P.S.Acest lucru nu este real big grin

Răspuns Câştigător
| toxic112 a răspuns:

Pai uh zici ca intrebarea este pentru baieti, dar eu am facut ceva de genu unui baiat pentru ca il placeamlaughing...deci banuiesc ca ea TE PLACE, iar daca si uh o placi va sfatuiesc sa va combinati...sau sa se combine daca nu este vb despre tine

2 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

La scoala ar trebui sa aveti putin respect pentru profesori si colegi, daca in afara timpului se poarta frumos si nu se fereste e ok.Depinde de voi daca vreti sa mentineti in secret relatia.

| karatistu04 a răspuns:

Inseamna ca ma place si ma iubeste