| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Pt.toti cei care dati examenul de capacitate anul acesta... aveti emotii(adica va temeti)?

Răspuns Câştigător
| Twix4Ever a răspuns:

Sincera sa fiu, da, mi-e frica ...acum pe ultima suta de metri cine nu se sperie ...si tinand cont ca la mine e examenul dintr-a 8-a, iti dai seama.Tie iti este frica?big grin

| youaremyfavouritecolour explică (pentru Twix4Ever):

Da imi e foarte frica

| Twix4Ever a răspuns (pentru youaremyfavouritecolour):

E normal sa iti fie frica si oricat ai invata te gandesti daca o sa iti cada ceva ce tu nu ai invatat, si asa creste si mai mult frica...dar asta e...big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi nu dau examen...
Te sfatuiesc sa nu te temi, pentru ca nu ai de ce. Emotiile sunt inutile.
Inainte de a intra la examen, ia o pastila de iarba matei(sedativ, il gasesti la farmacie)si te vei linisti automat.
http://cariera.ele.ro/......a7440.html

| Mara989 a răspuns:

Ieri am avut simuarea la limba romana si da am avut emotii. Cu o seara inainte eram foarte agitata dar am reusit sa ma calmez spunandu-mi ca am invatat si stiu...Can d ne-au dat subiectele am fost chiar foarte curioasa ce scrie si ce trebuie sa fac. Am fost increzatoare si cred ca am luat o nota buna.Astept rezultatul. La matematica ma tem foarte tare. ...Deci,daca ai invatat, nu ai de ce te temehappy
P.S. cu o zi inainte de simulare, la ora de romana ne luase profa la intrebari iar...eu m-au cuprins niste emotii...si uitasem tot. parca mi se stersese creierul! Dar acum nu ma mai tem decat la mate.