| alle529 a întrebat:

Pt. voi baietii conteaza mult cum se imbraca o fata?

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Conteaza si asta nu e asa baietii?happy

| ioanaa a răspuns:

Da. pai criticul nu degeaba isi zice asa laughing

| Encore a răspuns:

Adevarat ce zice Tommy rolling on the floor
Io unu nu prea tin cont cum se imbraca nici ca o boschetara, dar nici cu haine de fitoasa sau mai ales alea cu "nike, lotto, adidas, etc" prefer o tipa asa cum e prietena mea blushing, niciodata nu a fost sa nu imi placa cum se imbraca :X

| Encore a răspuns:

Adevarat ce zice Tommy rolling on the floor
Io unu nu prea tin cont cum se imbraca nici ca o boschetara , dar nici cu haine de fitzoasa sau mai ales alea cu "nike , lotto , adidas, etc" prefer o tipa asa cum e prietena mea blushing , niciodata nu a fost sa nu imi placa cum se imbraca :X

| urbanghost a răspuns:

Nu, mai mult cum se dezbracalaughing

| AndrusKanu a răspuns:

Mă contează, dar când se dezbracă, uiţi în ce mai era îmbrăcată...

| rachid_4824 a răspuns:

Daca are putin gust, si daca nu are cele mai tari haine poate sa arate bine, nu neaparat trebuie sa poarte super haine!

| Tommy a răspuns:

Sigur! Dar mai ales cum se dezbraca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...foarte mult...