| anonimguy3 a întrebat:

Pun intrebarea asta si pentru fete si pentru baieti. Voi cand ati facut banchetu de terminare de cls a 8 a nu va trecut prin minte ca la banchet sa beti si sa va imbatati si dupa sa faceti prostii nu =). Sau baietilor sa le vina idea sa imbete fetele si dupa sa le duca in baie si sa... hmmmhhhhm. De curiozitate.

PS: am spus banchetu de cls a 8 a ca pana mea in banchetu de a 12 a cred ca direct prostii faceti rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Hmm, idei din astea, cel putin am avut si eu si colegi mei, am joi banchetu`, si nu se stie, dar sunt profi, si nici n-o sa bem prea mult, o bere si nu e mare scofala, dar zic si eu de ce ar trebui sa le inbeti poate gasesti unele care n-au nevoie de asa ceva, dar puteti gasi si alt loc, nu stiu faceti o mini petrecere la iarba verde ceva doar voi colegi, si acolo poate sa iasa ceva, dar nu-s prea mari sanse numai sa n-ai o cu*va prin clasa, in rest. Si sa raspund, noua, baietilor ne-a trecut si sa ne imbatam noi si sa facem cine stie ce dar si pe ele, dar na sunt ganduri si idei care probabil asa vor romane. Bafta!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare face ce il duce capul. nu poti pune pe unu care da la sapa sa deseneze pe Mona Lisa.

| CryShiAtat a răspuns:

Eu am avut banchetul de clasa a opta acum 3 zile. Legat de întrebarea ta depinde, dacă eşti o fată care nici nu poate să scoate două vorbe atunci da ar fi posibil. Însă având în vedere că o să fie şi profesori pe acolo mă îndoiesc că băieţii o să aibă măcar alcool la îndmeână. happy