| anonim_4396 a întrebat:

As dori ca din clasa a VII-a sa ma transfer la un alt liceu,dar nu sunt inca foarte hotarata unde.Mi-ar placea sa merg la Colegiul National "C. Diaconovici Loga" din Timisoara,dar am inteles ca acolo se invata doar Germana, iar eu pana acum am invatat Franceza.As vrea mai multe detalii despre liceul acesta va rog(daca sunt uniforme,cum sunt profesorii, cum e scoala etc.)
De asemena ati putea sa imi recomandati alte scoli bune din Timisoara?(de preferat sa se invete franceza)

1 răspuns:
| irrumator30 a răspuns:

Jean Louis Calderon