| MUFFIN0000 a întrebat:

Recent un prieten a inceput sa stea foarte mult cu o gasca. Inainte petreceam foarte mult timp impreuna dar acum tot eu trebuie sa incep o conversatie, daca nu nici nu ma baga in seama. Cand il chem afara zice ca nu are chef, asa zice de vreo 2 saptamanai dar cu aia iese aproape zilnic. Am tot insistat si l-am intrebat daca s-a intamplat ceva, daca am facut ceva de nu prea mai vorbim si zice ca nu. Ce as putea face?

P.S. mie nu imi place sa stau cu aia

Răspuns Câştigător
| Equinoxeth a răspuns:

Nu ți-e prieten. Un prieten adevărat îţi este alături la bine şi la rău şi nu te părăseşte pentru oricine. Am păţit şi eu la fel, nu cu unul, ci 5 prieteni - din copilarie * ne ştim de la 4 ani * -... Dar am lăsat trecutul în urmă şi am găsit alte persoane cu care să socializez. big grin

1 răspuns:
| CdeMetal a răspuns:

Te-a lasat balta, nu il mai baga in seama