| lVLADl a întrebat:

Recomandati-mi va rog o placa buna de intins parul pentru baieti

10 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Buna, te sfatuiesc sa iti iei de la Remington din ceramica, dar sa nu te faci in fiecare zi pentru ca risti sa iti cada parul foarte mult happy

| Ecou a răspuns:

Http://www.shopinovativ.ro/......-9cm-x-9cm daca are semnu asta pe cutie si in loc de wc pune placa buna de intins parul, aia e!

| єℓєηα a răspuns:

Hey. :-*
Uite aici 3 tipuri. >:d<
Eu o am pe prima, a 2`a o are un prieten, iar a 3`a verisoara mea.
Toate 3 mi se par foarte bune si se vad rezultatele, de asemenea excelente. :-x

http://www.koyos.ro/......42-00.html

http://www.koyos.ro/......50-00.html

Sper sa te ajute. :-*
fundita? :o3

| adyady3 a răspuns:

Incearca Remington s9950.o am si eu si sunt tot baiat.o cumperi de pe remington-style.ro cota 215 lei. si indreapta sooper.sunt farte multumit de ea

| Be12345 a răspuns:

Incearca rowenta respect nu are modele. e simpla + programe speciale ca sa nu se deterioreze firele de par :*! funda?love struck

Răspuns utilizator avertizat