| lBroken69 a întrebat:

Regretati ca ati cunoscut o persoana, care mai tarziu v-a ranit? Daca da astept povestile voastre.

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

Nu regret că l-am cunoscut, regret că am ajuns să ţin atât la el şi lui să nu-i pese. Asta da, regret, dar apreciez faptul că am ajuns să-l întâlnesc, să-l cunosc. Poate încă nu am ajuns să-l cunosc atât de bine, dar aş vrea mult asta, dar el mă îndepărtează... Câteodată mă gândesc cum aş putea să mă apropii de el; îi scriu, dar se observă că n-are chef de vorbă şi că îl plictisesc. Nici el nu-mi oferă ocazie să-i arăt cine sunt, eu îi dau ocazie să-mi arate el cine e, însă el nu vrea. Ce-o fi asta? Psihologie inversă laughing.

E trist, să ştii. Şi Doare. Tare.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Majoritatea cred ca regreta asa ceva.

| KillMePlease a răspuns:

Depinde de persoană, cred.
Dacă e o persoană care merită sau a meritat, da.
Dacă nu, nu.

| Sociopat a răspuns:

De obicei eu sunt persoana pe care lumea regreta ca a cunoscut-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a întâmplat niciodată asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. fiecare persoană e o lecție happy

| justadream94 a răspuns:

Am patit-o dar nu regret.am invatat enorm si mi-a prins foarte bine.

| Harley18 a răspuns:

Asa patesti daca pui suflet, totusi ar trebui sa fi puternica. Si eu am trecut prin ceva asemanator.

| lBroken69 explică (pentru Harley18):

Sunt baiat.

| Harley18 a răspuns (pentru lBroken69):

Lasa-mi un mesaj cu ce ai patit.

| HiperSoul a răspuns:

Personal am trait mai multe astfel de situatii, dar nu regret nimic. Totul ce se face se face spre binewinking.