| GigglesToDay a întrebat:

REPEDEE TPU stiu ca am pus intrebare.de 1000 de ori dar iar urechea mi-e frica de doctor sa va spun ureche stanga nu ma doare otita nu am pentru ca nu ma doare, n-am nici febra! dar simt un dop, un gol in ea ce este (fara chesti de genu esti obsedata de intrebare. ne disperi:d? stiti cam ce este?
crying

3 răspunsuri:
| d1onn5o a răspuns:

Daca ti-e frica sa te duci la doctor sa afle el in cateva secunde/minute ce ai, probabil vei ramane cu acel dop.
Ce pierzi? Du-te si vezi ce ai, el stie mai bine decat noi.

| JadeT a răspuns:

Acelasi lucru l-am patit si eu acum o luna.du-te la doctor nu avea teama,iti aspira tot ce ai in ureche cu un tub mic,nu te doare de loc,doar te gadilalaughing,dupa aia nu mai ai nimic, si o sa iti dea o reteta cu niste picaturi si pastile, nu ia mai mult de 5- 6 lei fundita?

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Acum 2 ani am avut ceva probleme cu ambele urechi si doctorul mi-a spus ca a fost de la apa de la robinet in care facem baie si care este plina de microbi, si eu la fel ca tine simteam un dop in ureche sa spun asa si chiar ajunsesem sa nu aud foarte bine cu una din urechi te sfatuiesc sa te duci la farmacie si sa ceri ALCOOL Boricat ti se va da o sticluta care nu depaseste 5 lei iti pui 2-3 picaturi in ureche dimineata si seara iar dupa 2-3 zile vezi daca te simti mai bine insa daca nu te ajuta cu nimic te sfatuiesc totusi sa mergi la doctor.