| GigglesToDay a întrebat:

TPU stiu ca am pus intrebare.de 1000 de ori dar iar urechea mi-e frica de doctor sa va spun ureche stanga nu ma doare otita nu am pentru ca nu ma doare, n-am nici febra! dar simt un dop, un gol in ea ce este (fara chesti de genu esti obsedata de intrebare. ne disperi:d? stiti cam ce este?

1 răspuns:
| Ichigoemi a răspuns:

Iti sugerez sa nu mai asculti sunete tariwinking ca timpanu e fin...si daca imi stai si cu castile in urechi si la maxim.e grav.ia-o mia usor si o sa treaca! succes!