| GigglesToDay a întrebat:

REPEDEE TPU stiu ca am pus intrebare.de 1000 de ori dar iar urechea mi-e frica de doctor sa va spun ureche stanga nu ma doare otita nu am pentru ca nu ma doare, n-am nici febra! dar simt un dop, un gol in ea ce este (fara chesti de genu esti obsedata de intrebare. ne disperi:d? stiti cam ce este?
cryingsadcryingcryingcryingvi sa intal.si voua? DECI SIMT UN GOL IN N DOP CE DOPcryingMIE FRICA

2 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Te-a tras curentul, du-te mai la ORL ca nu te omoara, nici nu te doare.Si pe mine m-a tras curentul anul trecut, am fost la ORL si s-a rezolvat.Nu'ti fa probleme.
Bafta!

| d33nis a răspuns:

Te-a tras curentul