| Likkaaa11 a întrebat:

"Respectati pe omul ce singur se respectă" sunteți de acord?!

5 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Corect,daca o persoana are incredere in ea si se respecta va primi asta si de la cei din jur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord, dar nu e suficient sa se respecte pe el, trebuia sa ma respecte si pe mine daca vrea sa il respect.

| immaBeast a răspuns:

În mare parte...da.

| MădălinaDinu a răspuns:

Eu sunt mai mult de-acord cusmug.

| HardMan a răspuns:

Sunt de acord cu ce-ai scris, imi argumentez opinia cu un mic exemplu: Pe cine respecti mai mult, un om care arata intr-un anumit fel, are o anumita conditie fizica, are un regim de viata sanatos, sau un om obisnuit care sta cu punga de popcorn in fata T.V.-ului?
Cred ca, ce-ai scris, se leaga de un proverb: " Cum poti iubi un om care nu se iubeste pe sine?"