| Alien a întrebat:

Rockerii sunt nebuni?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem @Antonia.

| Psihiatra a răspuns:

Nici vorba. Exista unii care se comporta ca niste psihopati, dar nu din cauza rock-ului, ci din cauza ca au probleme psihice. E o idee preconceputa

| Ana a răspuns:

Unii laughing

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu.Rock-ul e de mai multe feluri. I-as considera nebuni doar pe cei care asculta rock satanic, trash.etc

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

@Mayhem...intadevar am papat un "H" e thrash. Dar, crede-ma stiu despre ce vorbesc.Am ascultat acea muzica pe la sfarsitul anilor 80 si inceputul lui 90(cu exactitate pana in 95), obligat fortat, pentru ca fratele meu era pasionat!(bine ca s-a insurat devreme...). Atunci nu o intelegeam.Acum e mai rau!
Explica-mi muzica asta si am sa incerc sa fiu intelegatoare:
http://www.youtube.com/watch?v=iOB85omHUQQ
Incepe bine, dar cand intra ala cu vocea, la revedere-pa!

P. S. eu ascult nightwish, lacuna coil, alice cooper si cargo!

P. S. 2 tot pe vremea mea, se imparteau in 3 categorii:rockeri, satanisti si punkeri.Ai fost vreodata cu ei la mare de 1 mai?

| Sorinna a răspuns:

Nu, de ce ar fi?

| RockLover94 a răspuns:

HeeeylaughingUrat asa! Nu suntem nebuni! Doar ascultam o muzica diferita. Ok, pana la urma fiecare se manifesta cum crede! Nu si cazul meulaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem_8215 a răspuns:

Rock satanic, trash. Mademoiselle, in limba engleza trash = gunoi =... ma abtin. THrash e cu totul altceva, ce nu poate fi inteles de toti. La fel si satanicu' ala... multe auzi, putine intelegi. Ce aberatii.
May the goat... ya all.

| WiPi a răspuns:

Nu toti... dar unii exagereaza happy

| executtemepenet a răspuns:

Nu sunt nebuni, ei isi urmeaza instinctele, unele chiar primitive.Rolul acelor zbenguieli au la baza o malformatie a creierului, s-a demonstrat ca toti cei care asculta rock au suferit in copilarie sau au avut afectiuni psihice.