| Raymiiiii a întrebat:

S. O. S! Samsung Galaxy S Mini-Need help! Salut, azi mi-am luat un Samsung Galaxy S Mini, si nu stiu cum sa imi pun o melodie de pe PC pe telefon.Am un fel de cablu USB, dar cand il conectez vad ca incarca telefonul laughing. Ma ajutati va rog?

2 răspunsuri:
| iulianpuscasu a răspuns:

Intra la setari si la conectivitate ai acolo USB la usb ai Samsung kies nu stiu e nu stiu ce si nu stiu ce laughing din astea alegi Stocare in masa si cand bagi cablul usb la tel ar trebui sa-ti apara in my comp ca Portable devicebig grin funda?

| Raymiiiii explică:

Nu am conectivitate...am : Wireless si retea,setari apeluri,sunet,ecran,locatie si securitate,aplicatii,conturi si sincronizare,confidentialitate,stocare pe cartela SD,accesibilitate,, despre telefon, data si ora.Alte idei?