| neînțelesro a întrebat:

Sa începem... imi place foarte mult de un băiat din a 9 a. Chestia este ca el stie ca il plac, de la un coleg. Si acum eu de abia pot da ochii cu el. Nu am purtat niciun dialog cu el desi as vrea dar mi-e rusine. Plus ca ar trebui sa nu fie nimeni prin preajma ceea ce este greu. As vrea totusi sa ma apropriu de el. Dar mi-e frica deoarece acum cum stie că-l plac orice gest ar face s-ar gândi la asta. Va rog sfaturi cum m-as putea împrieteni cu el daca stie ca il fac. Accept si alte sfaturi dar ma bazez mai mult pe ideea de sus

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Păi să te duci la el. Ca să îl impresionezi, să îi dai un bilețel pe care să îi scrii toate astea. Variante.

2 răspunsuri:
| Torinos a răspuns:

Dacă crezi ca nu te place nu încerca sa ii zici pentru ca te va evita. Oricum probabil ca te va evita acum, dar încearcă sa ii areti ca nu e adevărat.Fi aroganta (in sensul bun), sexy și încearcă sa ii arați ca nu toți baietii pot fi împreuna cu tine. O sa ii pari mai interesantă și așa o sa îl faci poate sa te placa?

| Torinos a răspuns (pentru Torinos):

Fără "?" la sfârșit laughing)))))))))