| GeaLaN a întrebat:

Sa presupunem ca ai 16 ani si iti faci prima prietena.
Deoarece, atunci cand o suni, nu vrei sa vorbesti 30 de secunde si sa inchizi, ce anume poti vorbi cu ea la telefon?

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Daca nu aveti subiecte de discutie, nu va rezista relatia. Vezi ce lucruri ii plac, ce ii place sa faca, cum ar arata baiatul perfect pentru ea etc

| Supps a răspuns:

Orice, absolut orice, daca este acel ceva intre voi care trebuie sa fie, puteti vorbi ore intregi despre ce a facut vecinul de la 3 fara sa va plictisiti.

| Corinnààà a răspuns:

Da' de ce mai sunteti impreuna? laughing