| anonim_4396 a întrebat:

Sa recapitulez.
Am 16 anisori si mai sunt si berbecel. Acum lasand accentul acesta la o parte.
Peste 2 zile si cateva ore si ceva secunde. O sa intru in clasa a X a. Poate ca deja a-ti observat ( si daca da felicitari ), ca nu sunt asa entuziasmat sa ma intorc la scoala, ma rog liceu.
De cand am intrat in liceu sunt intr-un fel de sfert de depresie, daca exista asa ceva. Ma indoiesc.
2 lucruri sau mai bine zis 2 fiinte, am urat in astia 16 ani de viata.
Unul : paianjenii, si Doi : nesimtitii.
Singura diferenta intre cele doua fiinte este ca nesimtitii fac mai multe victime decat paianjenii.
Haide ca, cu paianjenii am eu ceva. Ei saracii nu au nimic cu mine.
Pot sa va spun sincer ca m-am cam saturat de mistouri, si cuv. vulgare. 6 ore pe zi.
Adica ce om normal incepe sa comenteze cu inspectorii in clasa numai ca vrea el sa se faca observat?

Si aici e si intrebarea, ce dumnezeu fac sa ies din starea asta de nemultumire?

1 răspuns:
| Firefly a răspuns:

Citeste o carte, invata sa scrii.